Zaloguj się

Partnerstwo Sowiogórskie

 

Zimowa Amatorska Liga Siatkówki zakończona

          Na zakończenie rozgrywek Zimowej Amatorskiej Ligi Siatkówki spotkały się ze sobą zespoły Porywaczy Ciał i Bezimiennych. Zgodnie z przewidywaniami lider wygrał gładko 3:0 (25:19, 25:16, 25:16), kończąc tym samym ligę bez porażki. Po meczu odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla poszczególnych zespołów. Wszystkie ekipy otrzymały piłki siatkowe, pamiątkowe medale, dyplomy, ceramiczne statuetki sowy oraz talony na małe co nieco w Pubie Max. Na zwycięzców - Porywaczy Ciał - czekała nagroda główna, ufundowana przez wójta Sławomira Karwowskiego. Był to kilkudniowy, wakacyjny wyjazd dla całej drużyny do zaprzyjaźnionej gminy Giżycko. Podczas pobytu na Mazurach sportowcy oprócz odpoczynku i zwiedzania będą mieli także do rozegrania kilka spotkań siatkarskich, w tym rewanżowe mecze z drużyną Wicher Wilkasy, która niedawno gościła w gminie Nowa Ruda. Dodatkową nagrodą ufundowaną przez wójta był komplet strojów sportowych dla triumfatorów ligi. Organizatorzy ligi nie zapomnieli także o sędziach (H. Kozaczka, E. Kozłowicz, R. Górski, R. Terlecki, J. Zieliński) oraz przedstawicielach mediów (T. Daszkiewicz, T. Druciak), którzy z rąk dyrektora Centrum Kultury Piotra Postrożnego także otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

<<<
Mapa strony
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności
i aktywizacja w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Lokalna Grupa Działania współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania:
Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy Leader poddziałanie: 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.