Szanowni Państwo

Biuro LGD "Partnerstwo Sowiogórskie" informuje, iż bezpośrednie doradztwo dla Beneficjentów odbywa się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (74 87 16 150). Prowadzenie harmonogramu spotkań ma na celu zapewnienie sprawnej i niekolidującej z innymi spotkaniami usługi doradczej. 

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego podjęliśmy decyzję o zastosowaniu działań profilaktycznych, które mają ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19 oraz działań usprawniających pracę doradcy. 

W trosce o bezpieczeństwo pracowników Biura oraz Wnioskodawców w Biurze LGD u doradcy może przebywać w tym samym czasie wyłącznie jedna osoba.

Wejście do Biura obowiązkowo w maseczce ochronnej.

Z uwagi na duże zainteresowanie prowadzonymi działaniami, zwłaszcza w okresie naborów - uprzejmie prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad:

Doradztwo bezpośrednie - świadczone wyłącznie celem weryfikacji dokumentacji. 

  1. Dokumentację przeznaczoną do weryfikacji merytorycznej należy przesłać do Biura LGD w terminie wskazanym przez doradcę, umożliwiając mu tym smamym zapoznanie się z jej treścią przed bezpośrednim spotkaniem. 
  2. Podczas doradztwa punktowanego należy posiadać do wglądu wszystkie możliwe dokumenty związane z projektem celem weryfikacji ich poprawności i kompletności. Wniosek o przyznanie pomocy oraz ewentualny biznesplan, jak również opis kryteriów musi być wypełniony w zakresie umożliwiającym jego weryfikację pod kątem spójności, poprawności formalnej i merytorycznej. 
  3. Doradztwo bezpośrednie w okresie trwania naborów /od momentu ich ogłoszenia/ świadczone jest w pierwszej kolejności Wnioskodawcom ubiegającym się o dofinansowania w aktualnym naborze. 
  4. W przypadku braku możliwości przybycia na umówione spotkanie Wnioskodawca obowiązany jest zgłosić ten fakt doradcy. 
  5. W przypadku spóźnienia Wnioskodawcy doradztwo może zostać skrócone bądź odwołane z uwagi na kolejne zaplanowane spotkania doradcy. 

Ponadto doradztwo bezpośrednie świadczone jest aktualnym Beneficjentom  realizującym bieżące projekty i umawiane jest priorytetowo pod kątem obowiązujących ich terminów rozliczeń.  

Doradztwo pośrednie (konsultacje telefoniczne i e-mailowe):

W celu uzyskania podstawowych informacji dotyczących:

  1. Terminów naborów
  2. Zakresu wsparcia
  3. Możliwości aplikowania o środki

    oraz innych ogólnych wiadomości czy weryfikacji pojedynczych przygotowywanych dokumentów 


Termin spotkania wraz z godziną można ustalić również drogą e-mail pisząc bezpośrednio na adres: biuro@partnerstwo-sowiogorskie.pl

Zostanie on potwierdzony pisemnie przez pracownika Biura.

Informujemy również, iż prowadzone przez pracowników Biura LGD doradztwo w zakresie przygotowywania wniosków o przyznanie pomocy i wniosków o płatność na operacje realizujące cele LSR jest BEZPŁATNE. 

Przed naborami wniosków będziemy organizowali dla Państwa również bezpłatne szkolenia w odniesieniu do poszczególnych działań.

Informacje o terminach szkoleń zamieszczane będą w Aktualnościach oraz zakładce: SZKOLENIA DLA BENEFICJENTÓW

Zapraszamy do korzystania z pomocy.

Biuro LGD czynne:

pn.: 7:30-15:30
wt.: 7:30-15:30
śr.: 7:30-17:00
czw.: 7:30-15:30
pt.: 7:30-14:00

Lokalna Grupa Działania
"PARTNERSTWO SOWIOGÓRSKIE"
Siedziba/Biuro LGD
ul. Grunwaldzka 26 
58-340 Głuszyca
KONTAKT

Więcej

Film promocyjny
wtorek, 21 grudnia 2021
Portal ARiMR
piątek, 1 grudnia 2017
doradztwo w biurze lgd
środa, 1 marca 2017
Lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
« Czerwiec   Sierpień »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031